Фото без опису

Просять ввести логін та пароль до особистих сторінок у соціальних мережах? Можливо, це шахраї намагаються отримати доступ до вашого акаунту

Щоб не стати жертвою шахраїв, налаштуйте двофакторну автентифікацію всюди, де це можливо.

Створіть складний пароль до електронної пошти, соціальних мереж та інтернет-банкінгу. Складний пароль може містити: 8 і більше символів, великі та малі літери, цифри та спеціальні знаки/символи.

Створюйте унікальний пароль для кожного інтернет-банкінгу, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Під час створення пароля не використовуйте: особисту персональну інформацію (дата народження, адреса, номер телефону тощо); загальновідомі комбінації паролів (наприклад, Qwerty12, Password123456, Admin1234 тощо); послідовне/зворотне написання символів або цифр.

Установіть багатофакторну автентифікацію. Багатофакторна автентифікація – це, коли для входу до акаунта, крім логіна та пароля, потрібно ввести код підтвердження, що приходить на смартфон, електронну скриньку або у відповідний додаток. Налаштування багатофакторної автентифікації на прикладі інстаграму за посиланням.

Надійно зберігайте та не розголошуйте свій пін-код. Змінюйте пін-код до картки: регулярно: 1 раз на 3 місяці; ситуативно: якщо виникла підозра, що ще хтось його може знати.

За матеріалами: https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/