Фото без опису

Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі розповіла заступниця голови Сумської обласної військової адміністрації Марія ЗОНОВА

Другий етап компанії єВідновлення розпочнеться з 15 серпня. Він стосується зруйнованого, повністю знищеного внаслідок бойових дій майна, яке не підлягає відновленню.

Державою визначені перелік отримувачів компенсації за знищене житло, її види, механізм оцінки втрат і порядок ухвалення рішення про надання коштів.

Як повідомила Марина Зонова, процес відшкодування відбуватиметься у два етапи. На першому етапі – отримується відповідний житловий сертифікат на придбання нової домівки, а на другому – здійснюються виплати на самостійну відбудову.

Сума сертифікату розраховується за формульним розрахунком, який складається з кількох аспектів. Програма дає можливість використовувати сертифікат як на первинному так і на вторинному ринках житла, в тому числі – інвестувати у забудову.

«Користуйтеся цією новою опцією. Це значна допомога постраждалим регіонам. Начальником обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом територіальним комісіям поставлено завдання всі заявки опрацьовувати якісно і оперативно. Він тримає це питання на особистому контролі. Ми працюємо над тим, щоби до опалювального сезону всі платежі, як по пошкодженому так і зруйнованому майну були максимально закриті», - зазначила Марина Зонова.

Якщо виникають запитання, потрібна допомога, власники зруйнованого або пошкодженого житла можуть звертатись до Сумської обласної державної адміністрації: (0542) 66-33-77 або на гарячу лінію: 0 800 301 501.

Станом на зараз вже 280 мешканців отримали компенсацію на суму понад 22 млн грн за пошкоджене майно, скориставшись послугою єВідновлення.

Детальніше дізнатись  про відшкодування за зруйноване житло можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=S8bem1QdZEo