11 вересня 2023 року в приміщенні Шосткинського районного сектору №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області, з метою здійснення роз'яснювальної та профілактичної роботи, начальником сектору превенції ВПД 1 (с.Ямпіль) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області Петром Поліщуком проведено зустріч з суб'єктами пробації, які проживають на територіях Ямпільської, Дружбівської та Свеської територіальних громад.

В ході зустрічі основна увага приділялася питанням протидії домашньому насильству та  профілактиці вчиненню нових кримінальних правопорушень особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та звільненими від відбування покарання з випробуванням, які  залишаються пріоритетними напрямками  роботи в поточному році.  Суб'єкти пробації задавали безліч питань щодо застосування кримінального та адміністративного законодавства, на всі питання отримали чіткі та професійно обґрунтовані відповіді.

При реалізації превентивної діяльності необхідно враховувати особливості людей, які перебувають у конфлікті з законом, а також мотивувати їх у проведенні заходів, які допоможуть подолати кризові ситуації у житті, звертати увагу на самовиховання, самодисципліну та відповідальність кожного перед законом.