Відділ кримінологічних досліджень Інституту здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні».

Беручи до уваги високі показники дорожньо-транспортної смертності й травматизму в Україні, євроінтеграційний вектор розвитку нашої держави та безпекову ситуацію в державі загалом, дослідження стану дорожньо-транспортної безпеки є гостро актуальним.

Для повного і всебічного дослідження окресленого питання постає необхідність ознайомитися із думкою громадян щодо стану дотримання правил дорожнього руху в Україні, у тому числі громадян, які керують транспортними засобами.

Перехід на сторінку "АНКЕТА для опитування громадян про стан дотримання правил дорожнього руху в Україні".

ОПИТУВАННЯ

Перехід на страницу "АНКЕТА для опитування громадян, які керують транспортними засобами,щодо стану дотримання правил дорожнього руху в Україні".

ОПИТУВАННЯ