5 серпня 2023року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Діброва Сєвєродонецького району Луганської області області загинув наш земляк військовослужбовець Збройних Сил України Осмоловський Сергій Олександрович, 05.01.1979 року народження.
Свеська селищна рада висловлює найщиріші слова співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну - захиснику! Вічна пам'ять Герою!🇺🇦
Панахида та прощання із загиблим воїном відбудеться 10 серпня, о 12:00 годині, в центрі села Орлівка.
🔸🔹 Шановна громадо, давайте разом гідно вшануємо пам'ять нашого Героя, який віддав найдорожче – власне життя, захищаючи Україну від підступного ворога, виборюючи для нас Перемогу та мир.