Запрошуємо долучитись до флешмобу Мінагрополітики «Пишаюсь українськими фермерами» під хештегом #proudofUAfarmers - привітання українських аграріїв з Днем працівників сільського господарства, який буде 19 листопада. Плануємо розпочати “шквал”вітань вже з 15.11.2023.

 

Хочемо таким чином підтримати наших аграріїв на всеукраїнському рівні. А також нагадати суспільству, що наша продовольча безпека напряму залежить від цих працьовитих і відданих своїй справі людей.

Є безліч історій і відео, коли мужність і сміливість аграрія викликає захоплення і гордощі. Вибухи, пожежі, заміновані поля: у таких умовах працюють наші с/г працівники. Від малого до великого фермера. Для них - це висока відповідальність перед українським народом.

 

Праця українських аграріїв колосальна, вона має бути визнана і поцінована. Будемо вдячні за кожне добре слово.

 

Запускаємо в соцмережах кампанію «Пишаюсь українськими фермерами» під хештегом #proudofUAfarmers .

 

Просимо використовувати його під вашими постами з вітаннями, з фото чи відео.

 

Також пропонуємо пакет тематичних візуалів для соцмереж, які ви можете використовувати. https://drive.google.com/.../1r04UoVdIdjoefEZ2scZ6ZtCJxGe...

 

Будемо щиро вдячні кожному, хто долучиться до флешмобу, наша мета залучити до цієї кампанії вдячності якомога більше відомих особистостей, міжнародних партнерів, друзів, колег.