1. Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до селищної ради за 2023 рік;

2. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Свеської селищної ради за ІІ півріччя 2023 року;

3. Про результати проведення інвентаризації облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Свеської селищної ради;

4. Про виконання Програми розвитку охорони здоров’я для надання первинної медичної допомоги населенню та підтримки КНП «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради на 2022-2024 роки за 2023 рік; (додаток)

5. Про виконання Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаним з наданням медичної допомоги по Свеській селищній територіальній громаді на 2021 – 2023 роки; (додаток)

6. Про виконання Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на території Свеської селищної ради на 2023 рік; (додаток)

7. Про виконання цільової Програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Свеської селищної ради на 2023 рік»; (додаток)

8. Про виконання Програми розвитку освіти Свеської селищної ради на 2023-2025 роки за 2023 рік; (додаток)

9. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Свеської селищної ради на 2021- 2023 роки»; (додаток)

10. Про виконання Програми «Культура та мистецтво Свеської селищної ради на 2023-2025 роки» за 2023 рік; (додаток)

11. Про виконання Цільової програми «Молодь Свеської селищної територіальної громади» на 2022-2023 роки; (додаток)

12. Про виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території Свеської селищної ради на 2023 рік;

13.  Про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Свеської селищної ради на 2023 рік; (додаток)

14. Про виконання Програми забезпечення пожежної безпеки на території Свеської селищної ради на 2023 рік; (додаток)

15. Про виконання Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Свеської селищної територіальної громади на 2023 рік; (додаток)

16. Про виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Свеської селищної ради на 2023 рік; (додаток)

17. Про виконання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «КНЯЖИЦЬКЕ» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області на 2023- 2024 роки за 2023 рік; (додаток)

18. По виконання Програми забезпечення заходів з мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Свеської селищної територіальної громади на 2023 рік;

19. Про виконання Програми «Поліцейський офіцер громади» Свеської селищної ради на 2021-2023 роки;(додаток)

20. Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Свеській селищній територіальній громаді на 2022-2024 роки за 2023 рік; (додаток)

21. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Свеської селищної територіальної громади на 2023 рік; (додаток)

22. Про виконання бюджету Свеської селищної територіальної громади за 2023 рік; (пояснювальна записка) (додаток)

23. Про затвердження переліку об'єктів та видів безоплатних громадських робіт для відбування покарання особами, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території Свеської селищної ради у 2024 році;

24. Про затвердження переліку об'єктів та видів безоплатних громадських робіт для відбування покарання особами, засудженими до громадських робіт, на території Свеської селищної ради;

25. Про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, на території Свеської селищної ради у 2024 році;

26. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Свеської селищної територіальної громади;

27. Про призначення помічника дієздатним фізичним особам, які за станом здоров`я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов`язки;

28. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

29. Про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої дитини;

30. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування в зв’язку з онкологічним захворюванням;

31. Про надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку з тяжкою хворобою;

32. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання осіб, не застрахованих в системі соціального страхування;

33. Про призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі;

34. Про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України;

35. Про демонтаж (перенесення) з публічного простору елементів пам’яток історії місцевого значення, що містять символіку комуністичного тоталітарного режиму або російської імперської політики;

36. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Свеської селищної ради;

37. Про встановлення режиму роботи комунального закладу «Свеський центр культури та дозвілля» Свеської селищної ради.