У рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II), що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні

Свеська селищна територіальна громада отримала транспортний засіб -мікроавтобус.

Така допомога від міжнародних партнерів є дуже вагомою для нашої громади та її мешканнців.

Завдяки співпраці з U-LEAD з Європою/U-LEAD with Europe Свеська селищна територіальна громада отримує неоціненний досвід та знання для покращення місцевого врядування, вдосконалення управлінських процесів на благо громади, а також суттєву технічну підтримку у відбудові та відновленні території громади.

Ми дуже вдячні Програмі «U-LEAD з Європою/U-LEAD with Europe за їхню підтримку та зацікавленість у розвитку нашої громади, сподіваємося на подальшу співпрацю.

Триває робота щодо Державної реєстрації транспортного засобу відповідно до чинного законодавства.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи! Разом до Перемоги!