Починаючи з сьогоднішнього дня 27 травня 2024 року і впродовж ДВОХ ТИЖНІВ до 10 червня 2024 року (включно) розпочато прийом заявок проєктів, реалізація яких відбуватиметься у рамках впровадження Громадського бюджету Свеської селищної територіальної громади на 2025 рік.

Якщо Ви маєте цікаві ідеї розвитку громади, Вам виповнилося 18 років, місце реєстрації – населені пункти Свеської селищної територіальної громади, тоді запрошуємо взяти участь у конкурсі з урахуванням вимог Положення про громадськи бюджет Свеської селищної територіальної громади, з яким можна  можна ознайомитися на сайті Свеської селищної ради у розділі «Громадський бюджет» підрозділ «Положення про громадськи бюджет Свеської селищної ради».

Отримати повний пакет документів, що визначають параметри та умови проведення громадського бюджету та отримати консультацію можна у пункті супроводу за адресою: селище Свеса, вул. Грушевського, 31 - приміщення Свеської селищної ради, кабінет № 3 (спеціаліст з економічних питань Галенко Ольга Альбертівна, телефон 0661607698) з 08-00 до 17-00 по будням, замовити на свою особисту електронну пошту або завантажити пакет документів з офіційного веб-сайту Свеської селищної ради в розділі «Громадський бюджет», підрозділ «Подати проєкт» Свеської селищної територіальної громади» (Додатки 1, 2, 3) до Положення https://svesa-rada.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-bjudzhet-uchasti-10-17-16-07-08-2023/

Бажаємо успіхів! Зробимо нашу громаду кращою!