13 червня 2024 року  на базі молодіжного центру «ДІМ» Ямпільського центру культури й дозвілля Ямпільської селищної ради за участю працівників Шосткинського районного сектору № 2 з питань пробації та суб’єктів пробації відбувся показ документального кіно з колекції кіноклубу Docudays UA модератором якого є Катерина Марчук.

До уваги учасників було  представлено  документальний фільм українського режисера Сергія Череватого «Крик чорнозему». Крізь ретроспективу життя євреїв у Таращанському районі, місті Тараща, селі Ківшовате фільм розповідає про трагедію багатонаціонального українського народу, коли були вбиті  тисячі українців, євреїв, поляків, ромів.

Після перегляду фільму клієнти пробації поділилися своїми враженнями,  обговорили, які права людини було порушено у часи нацистської окупації. Також було проведено аналогію з тими подіями що відбуваються у наш час на території України і як страждають люди.