День Конституції України відзначають щороку 28 червня. Саме цього дня у 1996 році Верховна Рада ухвалила Основний закон держави.

Ухвалення народом свого найголовнішого закону знаменує народження вільної держави. Тож нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен із громадян з гідністю зможе сказати, що ми справді маємо ту країну, на яку ми заслуговуємо. Нехай вона залишається незалежною і могутньою.

Вже третє ми відзначаємо річницю прийняття Основного Закону нашої держави в умовах воєнного стану.

Наша боротьба проти ворога триває.

Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція і на яких будується сучасна правова держава.

Щодня кожен із нас боронить Україну на своєму фронті.

Вірими в Перемогу, дякуємо  нашим захисникам!   Зі святом нас, із Днем Конституції! Слава Україні!

З повагою,

селищний голова                                                Сергій КИРКАЧ