Фото без опису

МКІП, Мінінфраструктури, Нацсоцслужба та Секретаріат Кабінету Міністрів України у партнерстві з громадськими організаціями «ІСАР «Єднання», «Український незалежний центр політичних досліджень» (УНЦПД), «Центр демократії та верховенства права» (ЦЕДЕМ) та Глобальним договором ООН в Україні у межах проекту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії “Громадянське суспільство та влада - кращі практики співпраці”.

Цьогоріч у рамках кампанії відбудеться IV конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада - кращі практики співпраці», покликаний популяризувати успішні приклади співпраці між зазначеними секторами.

Подати заявку на участь у конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

З детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http s: //cutt.ly/Aep 8 GYIp.

Якщо ви маєте власні історії успіху щодо співпраці з інститутами громадянського суспільства та бізнесом у рамках спільних проектів, пропонуємо взяти участь у конкурсі, заповнивши до 5 серпня 2024 року включно форму за посиланням: https://forms.gle/NNweG2Hgcn2EQDw79.

Кращі історії про спільні проекти (практики співпраці) увійдуть до збірки, що буде розміщена на інформаційних ресурсах партнерів кампанії.

У випадку виникнення додаткових запитань, можна звернутися до контактної особи - менеджера проектів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі (v.kudelia@cedem.org.ua).