1 жовтня - День захисників і захисниць України. Свято, яке має довгу історію та традиції: День українського козацтва, День створення УПА, День Захисника. Українці завжди віддавали належне своїм героям і тому в цей день важливо пам’ятати, що це свято захисників і захисниць, гідних синів і доньок України, які захищають Батьківщину зі зброєю у руках і тримають небо для всієї країни.

В умовах війни ми стали цінувати ще більше наших захисників та захисниць. Дякуємо кожному, хто стоїть на варті нашого миру та спокою. Схиляємо голови перед вашою мужністю та самопожертвою. Нехай Богородиця завжди оберігає вас і ваші родини. Бажаємо міцного здоров'я, стійкості та сили духу. Нехай кожен день приносить тільки добрі новини, а Україна живе у вільній та мирній державі!

Зі святом вас, захисники і захисниці!