Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРА СУМИ" - далі (ТОВ "ЕНЕРА СУМИ") звертається з наступним.

ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" здійснює діяльність з постачання електричної енергії на підставі ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 14.06.2018 № 429, а також виконує спеціальну функцію постачальника універсальної послуги на території Сумської області відповідно до постанови НКРЕКП від 26.10.2018 № 1268.

Внаслідок агресії російської федерації на території України, ТОВ "ЕНЕРА СУМИ” зіткнулося з низкою значних проблем, які створили в компанії значний дефіцит обігового капіталу та фактично унеможливили належні розрахунки з учасниками ринку. З початком військової агресії на території деяких селищних громад Сумської області введено обмеження переміщення транспортних засобів, в наслідок чого виникла проблема доставки рахунків за спожитий об’єм електричної енергії, як наслідок значно знизилась платоспроможність споживачів.

Через це ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" інформує населення громад про можливість сплачувати за спожитий об’єм електричної енергії через платіжну систему "Easy pay" лише вказавши правильну адресу проживання, для цього на сайті ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" реалізовано сервіс "Сплачуй легко" з посиланням на платіжну систему "Easy pay", де потрібно обрати "ЕНЕРА СУМИ пошук за адресую" за підказками обрати адресу проживання далі особовий рахунок та ПІБ власника, ввести реквізити Вашої платіжної картки та здійснити платіж.