ПЕРЕЛІК першого типу об’єктів комунального майна Свеської селищної ради для передачі в оренду на аукціон

1. смт Свеса, вул. Привокзальна, 2, площа 47,70 кв.м, вільне.

2. смт Свеса, вул. Привокзальна, 2,  площа 100,60 кв.м, вільне.

3. смт Свеса, вул. М.Коцюбинського, 1, площа 64,50 кв.м приміщення в оренді до 19.12.2021

4. смт Свеса, вул. Центральна, 7, площа 101,00 кв.м, вільне.

5. смт Свеса, вул. Соборна, 1, площа 52,60 кв.м, оренді до 03.10.2021

6. смт Свеса, вул. Пушкіна, 2, площа 15,40 кв.м, вільне.

7.с.Марчихина Буда (окреме індивідуально визначене майно «Система водопостачання (дві артсвердловини, дві водонапірні башти, водогін) в с. Марчихина Буда Ямпільського району Сумської області»)-вільне.

8.смт Свеса, (окреме індивідуально визначене майно «Система водопостачання (артсвердловина, водонапірна башта, водогін) масиву «Першотравневий» в  смт Свеса Ямпільського району Сумської області»)-вільне.

9. смт Свеса, (окреме індивідуально визначене майно «Водопровідна мережа по вулицях Кожедуба, Берегова, Л. Чайкіної, Гагаріна, провулку Кожедуба в селищі Свеса Ямпільського району Сумської області») - вільне.

10.с.Орлівка, (окреме індивідуально визначене майно «Система водопостачання (артсвердловина, водонапірна башта, водогін) в с. Орлівка Ямпільського району Сумської області») - в оренді до 01.04.2022.

11. с.Орлівка вул,Садова, б/н, площа 222,8 кв.м., вільне.

12. с.Орлівка вул.Садова, б/н, площа 306,0 кв.м., вільне.