ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 02.02.2021 17:48

Під головуванням Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА, 02.02.2021 року відбулося засідання сесії Свеської селищної ради, під час якого депутатами розглянуті питання про затвердження звітів щодо стану виконання селищно-цільових програм Свеської селищної ради за 2020 рік, Програми економічного та соціального розвитку смт Свеса за 2020 рік, бюджетів Свеського селищної ради, Княжицької, Микитівської, Марчихинобудської, Орлівської сільських рад за 2020 рік, здійснення державної регуляторної політики виконавчим комітетом селищної ради у 2020 році, внесено зміни до програми соціального захисту населення на території Свеської селищної ради на 2021-2022 роки, прийнято рішeння про створення Служби у справах дітей Свеської селищної ради тощо.

Також депутатами розглянуто питання про затвердження старости сіл: Марчихина Буда, Дем’янівка, Ломленка, Родіонівка та Руденка. За рeзультатами голосування на цю посаду затвeрджeно Віру Олександрівну БАКЛАН.