ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

Дата: 08.02.2021 13:11

З метою наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до мешканців Свеської селищної ради, 08 лютого 2021 року  селищний голова Сергій КИРКАЧ провів робочу зустріч з директором Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Мариною МАРТИНЕНКО.

Марина Валеріївна презентувала послуги державної служби зайнятості, озвучила проблемні та завдання, щодо подолання безробіття, сприяння легалізації зайнятості, створення нових робочих місць, приділила увагу питанню організації громадських робіт, тощо.

Також було укладено угоду про співпрацю та обговорено інші актуальні питання пов’язані з вирішенням питань безробіття.