ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!!

Дата: 23.03.2021 10:50

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!!

22 березня 2021 року відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила встановити:

- з 00 години 00 хвилин 24 березня 2021 р.червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської та Сумської областей та застосувати на території Київської та Сумської областей обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоний” рівня епідемічної небезпеки.

“Червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється протягом 48 годин з моменту настання підстав, передбачених пунктом 3-3 Постанови, яке розміщується безпосередньо на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України.

На території регіонів, на яких установлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки, додатково встановлюються заборони, передбачені пунктом 3-5 Постанови.