Тривають заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19

Дата: 24.03.2021 11:38

24 березня робітниками Свеської селищної ради розпочато санітарну обробку під’їздів багатоквартирних будинків. Обробка проводиться, за допомогою спеціального обладнання,  дезінфікуючим засобом «Хлорантин» актив, який є ефективним засобом для дезінфекції та широко використовується для цих цілей по всій території України. При цьому засіб не представляє небезпеки для людей і домашніх тварин.

«Хлорантин» актив  - це дезінфектант, який бореться з різного роду вірусами і бактеріями, в тому числі з COVID-19. Обробка одного під'їзду займає 20-40 хвилин. Особлива увага приділяється місцям масового скупчення людей -  вхідна група і перший поверх.

Шановні громадяни!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб і без потреби не залишайте місце проживання!