Фото без описуЗа оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 950 , з них 783 осіб одужали,  164 осіб продовжують хворіти,     13 осіб  померли.

Станом на 8-00 год. 08.04.21р.

Ямпільська селищна рада

Свеська селищна рада

Дружбівська міська рада

Активних випадків (які ще хворіють)

Госпіталізовано осіб

9 осіб - 65років і старші

М. Дружба,

віком старше 65 років

На  території  Сумської області  виявлено циркуляцію британського   варіанту  вірусу  SARS-CoV-2. За результатами  дослідження  зразків носоглоткових  змивів, вибірково відібраних  у лютому  2021р. від хворих  з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19  Кролевецького  та Липоводолинського  районів, які виконувались у регіональній референс -лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров'я (РРЛ ВООЗ)  м. Лондона,  виявлено британський варіант вірусу - В.1.1.7, що дає підстави  зробити висновок  про циркуляцію збудника на території  всієї області.

З  появою нового штаму   може бути пов'язане різке загострення епідемічної ситуації в області.

На сьогоднішній день в  Сумській  області  запроваджений  «червоний»   рівень епідемічної небезпеки  , тому необхідно й  надалі дотримуватись карантинних обмежень.

Заходи з профілактики небезпечного захворювання  залишаються незмінними: дотримання маскового режиму, соціальної дистанції,  гігієни рук, найнадійнішим захистом є імунізація проти COVID-19.  Крім того, необхідно забезпечити санітарно-протиепідемічний режим, в т.ч. належний температурний режим,  в закритих   та освітніх закладах.

Також повідомляємо за результатами моніторингового аналізу, захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції за 13 тиждень перевищує пороговий рівень в 2,4 рази.