Інформація для суб'єктів малого та середнього підприємництва

Дата: 08.04.2021 16:35

Громадська організація "Центр оцінки безпеки перспективних технологій" (м. Суми), за сприяння Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УААП, UAACP) (м. Київ) і Сумського державного університету проведе  онлайн-вебінар для суб'єктів малого та середнього підприємництва Сумського регіону на тему : «ПРАВОВІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВІД ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ТА КОНТРАФАКТУ».

Вебінар призначений для інформаційно-консультативної підтримки виробників та продавців товарів, виконавців робіт та надавачів послуг різних форм власності. Матеріали вебінару можуть бути корисними суб'єктам малого та середнього підприємництва Сумського регіону. Програма вебінару дозволяє ознайомити всіх зацікавлених осіб з правовими та організаційно-технічними засобами підтримки безпеки та забезпечення якості продукції, робіт і послуг, методам розпізнавання фальсифікованої та контрафактної продукції.

Тематичний план вебінару:

1. Правові та організаційні засади введення в обіг в Україні нехарчової  і харчової продукції.

2. Що таке контрафактна та фальсифікована продукція?

3. Як розпізнати контрафактну продукцію? На що у першу чергу варто звернути увагу?

4. Як захистити свій бізнес від контрафактної продукції?

5. Інформатизація процесів ідентифікації та простежуваності товарів

Дата проведення: 29.04.2021 р.

Час проведення: 15.00 – 16.30

Форма участі: дистанційна (платформа Google Meet)

Умови участі: реєстрація до 27 квітня  2021  року зручним для вас способом:

За результатами участі у вебінарі учасники отримають сертифікати.

Участь у вебінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ