ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

Дата: 20.04.2021 16:39

Попередження терористичних актів

На виконання вимог статті 9 Закону України "Про боротьбу з тероризмом", з метою попередження здійснення терористичних актів, збройних провокацій та інших незаконних дій терористичної спрямованості, доводимо до відома всіх громадян інформацію про необхідність повідомлення на "гарячу лінію" Управління Служби безпеки України в Сумській області та органів Національної поліції даних про переміщення "підозрілих" осіб та окремих груп осіб в оточенні об'єктів критичної інфраструктури, інших об'єктів можливих терористичних посягань, а також осіб, які проявляють підвищений інтерес до зазначених об'єктів.

Телефони "гарячих ліній":

Управління Служби безпеки в Сумській області - 0542 60 74 90   0542 61 00 69   0542 60 00 69

Національної поліції - 0 800 500 202,      102.