РОЗПОРЯДЖЕННЯ Голови Сумської обласної державної адміністрації

Дата: 11.05.2021 10:12

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації № 269-ОД від 23.04.2021 "Про заборону відвідування населенням лісів, в'їзду до них транспортних засобів та полювання у період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року"

Населенню заборонено відвідування лісів і вїзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, інших механізмів, за вийнятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, полювання у період високої пожежної небезпеки, а також проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт (при встановленні ІV-V класів пожежної небезпеки за умовами погоди) протягом 2021 року.