День дільничного інспектора поліції в Україні

Дата: 17.06.2021 16:32

Щороку 18 червня дільничні поліцейські відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні. Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

Дана професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих оскільки посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні.

Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів відведених йому районів чи населених пунктів.

Із нагоди професійного свята щиро вітаємо дільничих інспекторів та висловлюємо подяку за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Бажаємо завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, добробуту, добра та мирного неба над головою.. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи!

З повагою,

Сергій КИРКАЧ