27 червня 2021 року Свеська громада відсвяткувала День селища та День молоді.

Дата: 29.06.2021 13:23

27 червня 2021 року Свеська громада відсвяткувала День селища та День молоді. День селища – це важлива подія, що об’єднує минуле з сьогоденням і шанує всіх, хто любить свій рідний край, прославляє його і невпинно працює на його розвиток і процвітання.

Святкування в нашій громаді розпочалося в спортивному дусі: волейбол серед молоді та школярів, футбол, настільний теніс, шахи, естафета спринтерів та ін. З нагоди свята селищна рада вручила нову форму нашим волейболістам.

З теплими словами до жителів громади звернувся Свеський селищний голова Сергій КИРКАЧ та подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе та у свої можливості. В ході урочистої частини селищним головою Сергієм Киркачем було відзначено подяками представників громади,  чия сумлінна праця, активна громадська позиція й любов до рідного краю сприяють розвитку та процвітанню Свеської ОТГ.

Зі святом мешканців громади та гостей особисто привітали  Депутат Верховної ради України  Михайло Ананченко, депутати Сумської обласної ради Олексій Котляров та Валентин Добров, голова Шосткинської районної ради Вікторія Сокол, голова Шосткинської районної державної адміністрації Оксана Тарасюк, перший заступник Дружбівського міського голови Антоніна Шаповал. Від щирого серця всі бажали росту та процвітання нашій молодій громаді! З нагоди свята було вручено цінні подарунки.

Професійні кулінари частували гостей варениками, печеними у печі пирогами, запашною юшкою, домашньою ковбасою, млинцями, шашликом та іншими смаколиками. А наймолодших пригощали солодкою ватою, морозивом, попкорном.

Для гостей свята була проведена яскрава концертно-розважальна програма за участю творчих колективів громади з конкурсами та подарунками, яка сподобалось як маленьким, так і дорослим глядачам, колоритні фотозони, лотереї, святкове фаєр-шоу та дискотека під відкритим небом – все подарувало мешканцям та гостям громади незабутні радісні враження.