З робочим візитом народний депутат Михайло Ананченко відвідав Свеську територіальну громаду

Дата: 09.07.2021 09:28

7 липня 2021 року Народний депутат України від партії «Слуга народу» Михайло Ананченко з робочим візитом відвідав Свеську селищну територіальну громаду. Разом з депутатом Сумської обласної ради Олексієм Романько та головою Шосткинської районної державної адміністрації Оксаною Тарасюк провів зустріч з її мешканцями. Обговорювалися актуальні питання розвитку територіальної громади.

Селищний голова Сергій Киркач ознайомив Михайла Ананченка з роботою Свеських загальноосвітніх шкіл, дитячого садка «Берізка», Свеського палацу культури, КНП «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги», Марчихинобудської та Княжицької шкіл. Спільно з керівниками установ посадовці обговорили питання функціонування закладів, особливу увагу приділивши головним проблемам:проведенню ремонтних робіт в установах, заміні деякого обладнання, придбання необхідної оргтехніки.

У ході ділової розмови Сергія Киркача з Народним депутатом також було обговорено ряд інших актуальних питань життєдіяльності громади: ремонт доріг, надання належних послуг жителям громади у сфері освіти, медицини та ін.