ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2021-2022 РОКІВ

Дата: 09.08.2021 09:54

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ

ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2021-2022 РОКІВ

06.08.2021 року відбулося засідання штабу з підготовки житлово-комунальної галузі, установ та закладів бюджетної сфери Свеської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови штабу Юрія ФІЛОНОВА.

У ході засідання його учасниками було розглянуті проблемні питання та стан підготовки об’єктів життєзабезпечення, установ та закладів бюджетної сфери Свеської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Представниками установ громади було проінформовано штаб про проведену та заплановану організаційну роботу по підготовці підвідомчих об'єктів до опалювального сезону 2021-2022 років, а також про проблеми, які виникають у ході роботи та шляхи їх вирішення.

З метою забезпечення належного та стабільного функціонування житлово-комунальної галузі, установ та закладів бюджетної сфери надані відповідні протокольні доручення.