День села Княжичі

Дата: 16.08.2021 15:05

14 серпня, завітало свято у Княжичі.

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише  переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. На дітей чекали веселі розваги - батути, атракціони, солодка вата.

Розпочалося святкування зі змагань серед рибалок, настільного тенісу та більярду. Далі відбулася урочиста частина свята у центрі села. З вітальним словом до жителів звернулася секретар Свеської селищної ради Дарія Дарико побажала усім мешканцям села міцного здоров’я, щастя, добра та процвітання та відзначила мешканців села подяками. Свято продовжилося концертною програмою. Своїми вітаннями та яскравами виступами радували гуртки художньої самодіяльності громади.  Закінчилося свято святковою дискотекою.