ЗАПРОШУЄМО НА НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БДЖІЛЬНИЦТВА НА СУМЩИНІ»

Дата: 17.08.2021 09:26

19 серпня 2021 році в с. Хоружівка Недригайлівської селищної ради Роменського району (конференц-зала Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості у Сумській області) відбудеться науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку бджільництва на Сумщині».

Початок реєстрації учасників – 0 12-00 годині, початок заходу –
о 13 годині.

Організатори заходу: Сумська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний центр зайнятості, Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», Громадська організація "Сумське міжрайонне об'єднання бджолярів", Недригайлівська селищна рада, Асоціація «Спілка аграрних підприємств Сумської області».

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до участі в зазначеній науково-практичній конференції. Телефон для довідок: 066 517 83 54066 986 37 61

Програма заходу.