Орлівка відсвяткувала день села

Дата: 23.08.2021 09:14

22 серпня 2021року відбулось урочисте святкування Дня села Орлівка, що входить до Свеської територіальної громади. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Свято почалося з  офіційної частини. Розділили радість свята та виступили з привітаннями Свеський селищний голова Сергій Киркач, депутат Сумської обласної ради Олексій Котляров, які відзначили мешканців села подяками та подарунками.

Свято продовжилося концертною програмою, де своїми виступами радували гостей жителі нашої громади. Протягом свята жителі та гості села мали можливість пригоститися традиційними українськими стравами та напоями, для дітей працювали атракціони. Закінчилося свято святковою дискотекою.