Привітання селищного голови зі святом Першого дзвоника!

Дата: 01.09.2021 08:22

Шановні вчителі, учні, батьки!

Сьогодні у  всіх навчальних закладах Свеської громади розпочинається новий навчальний рік.

Перше вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

В цей день, після тривалої перерви, оновлені класи знову наповняться дитячим гомоном та сміхом.

Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і сповненим тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо успіхів та натхнення. Будьте впевнені в своїх силах та з наснагою йдіть шляхом свого самовдосконалення.

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та успіхом розпочатих справ.

Хай буде плідним та вдалим новий навчальний рік!

З повагою,

селищний голова