Відбулась нарада з керівниками підприєств, установ та організацій

Дата: 07.09.2021 13:17

07 вересня 2021 року в приміщенні селищної ради відбулася нарада з керівниками підприєств, установ та організацій, які розташовані на території Свеської селищної ради, керівниками структурних піцдрозділів селищної ради, яку провів Свеський селищний голова Сергій КИРКАЧ, головним питанням якої було прискорення темпів вакцинації проти коронавірусної хвороби.

Було зазначено, що у всьому світі проходить колективна імунізація, і з цього процесу нам українцям,  потрібно брати приклад.

На сьогоднішній день в КНП ЦМСД пункті вакцинації є вакцина на вибір: PFIZER, Moderna, CoronaVac. Кожен зможе самостійно визначити чим щепитися від коронавірусної інфекції.

Кожний з учасників наради мали змогу озвучити проблемні питання та задати запитання, які стосувались кампанії вакцинації, на які їм було надано кваліфіковану і вичерпну відповідь.

На завершення, Сергій КИРКАЧ подякував всім за активну участь у нараді.

На завершення, Сергій КИРКАЧ подякував всім за активну участь у нараді.