Дата: 10.09.2021 15:30

10 вересня 2021 року Свеську селищну територіальну громаду з робочим візитом відвідали перший заступник Сумської обласної державної адміністрації Тарас Савченко та голова Шосткинської районної державної адміністрації Оксана Тарасюк.

Під час візиту відвідали комунальні заклади Свеської селищної ради: дошкільний навчальний заклад "Берізка" та центр первинної медико-санітарної допомоги, а також зустрілися з керівництвом приватного акціонерного товариства "Свеський насосний завод".

Під час зустрічі керівники обговорили нагальні питання.