Відділ освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Свеського комунального закладу «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.
     Найменування і місцезнаходження закладу культури.
      Свеський комунальний заклад «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області (41226, Сумська область, Шосткинський район, смт Свеса вул. Центральна, 6).
Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
      Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особаяка:
- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.
 Особиякі відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсіупродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу  подають такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
мотиваційний лист довільної форми.                       Прийом документів здійснюється з 30 серпня 2021 року по 28  вересня 2021 року включноза адресою:

смт Свеса вул. Грушевського, 31, відділ освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради.
Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи від кандидатів – спеціаліст ІІ категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради Ковальова Аліна Олегівна ( e-mail: osvita@svesa-rada.gov.ua, тел.06805564679)

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду проєктів програм розвитку закладу на один і п’ять років.
Умови та строки проведення конкурсу: конкурсний добір проводиться згідно вимог Закону України «Про культуру».