РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "СВЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 16.09.2021 08:04

15 вересня в приміщенні Свеської селищної ради о 11.30 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Свеський центр надання первинної медико-санітарної допомоги" Свеської селищної ради.

З відео-матеріалами засідання можна ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=sD9boCz5yC4

ПРОТОКОЛ №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Свеський центр надання первинної медико-санітарної допомоги" Свеської селищної ради.