На території Свеської територіальної громади розпочались роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Дата: 14.09.2021 11:45

В ході здійснення комплексу заходів із благоустрою триває ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території Свеської територіальної громади. Сьогодні працівники ПП «Нектар» із залученням спецтехніки прибирають велике несанкціоноване сміттєзвалище, яке організували недбайливі мешканці громади. І таких місць людської безвідповідальності та неповаги до оточуючих і, насамперед, до себе, в нашій громаді досить багато.

Може, вже пора всім усвідомити, що стихійні сміттєзвалища - це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.