19 вересня - День працівника лісу!

Дата: 17.09.2021 10:22

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Свеської територіальної громади.

Вітаю Вас зі святом – Днем працівника лісу!

Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і плекає його,  людей працьовитих,  мудрих, які  зберігають, примножують,  дбайливо  і раціонально  використовують це  безцінне  багатство рідної України.

Велике спасибі Вам за  сумлінний і невтомний труд та самовідданість, які є  запорукою процвітання лісової галузі країни!

Традиційно зичу кожному міцного здоров’я, яке маєте щастя черпати від самої природи, благополуччя та достатку. Бажаю Вам святкового настрою, побільше сонячних днів.

Нехай у Ваших оселях буде злагода, у серцях – доброта і любов, у справах – натхнення і впевненість у завтрашньому дні! Нехай Свеська громада ніколи не бідніє на  зелені насадження – справжні оази людського життя.

З повагою,

селищний голова