ДІТИ ХОДИТИМУТЬ ДО ШКОЛИ – ЛИШЕ ТРИ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ НА СУМЩИНІ ПРАЦЮЮТЬ ДИСТАНЦІЙНО

Дата: 28.09.2021 10:56

Про це повідомиладиректор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації ВікторіяГРОБОВА

«Наразі практично всі загальноосвітні заклади Сумщини, за винятком трьох, приступили до offline-навчання. 1-4-ті класи взагалі всі навчаються. Один заклад не працює через те, що там виявлені хворі на COVID-19, тому всі пішли на самоізоляцію, і ще дві школи поки що не працюють, але відновлять навчальний процес в режимі offline вже з 28 вересня. Якщо хтось зі вчителів не провакцинований, то він може здати тест, прийти з відповідною довідкою і проводити навчальний процес», – зазначила Вікторія Гробова.

Повне інтерв’ю Вікторії Гробової – у програмі «Даю слово»: середа, 29 вересня, 19.30.

За матеріалами: http://sts.sumy.ua/society/dity-hodytymut-do-shkoly-lyshe-3-navchalnyh-zaklady-na-sumshhyni-poky-praczyuyut-dystanczijno.html?fbclid=IwAR3RDPO8o3BcVXxnreeVO8D0PsPDan1uG71_sD9i7GbXc5H9gZPXn-tJmdc