Чужих дітей не буває

Дата: 01.10.2021 09:31

Чужих дітей не буває

На Сумщині 30 вересня вітали сім?ї, в яких виховуються  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Участь в урочистостях присвячених до Дню усиновлення, які відбулися 30 вересня в Сумському театрі для дітей та юнацтва, взяла і делегація від Свеської селищної територіальної громади в складі першого заступника селищного голови Романа Лукаша та опікунської родини.

Слова щирої вдячності лунали на адресу тим, хто небайдужий до дитячої долі, тих хто подарував дітям сім?ю.

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Медвідь привітала учасників свята з нагоди Дня усиновлення і відзначила Почесними грамотами  голови Сумської обласної державної адміністрацій родини, які успішно протягом багатьох років виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. По завершенню заходів  родини з дітьми чекала святкова  програма та вистава «Попелюшка».