Фото без описуПро оновлену статистику щеплень серед освітян розповів Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ на своїй сторінці в Telegram

«Процес вакцинації серед освітян триває, і в окремих регіонах маємо позитивну динаміку.Сьогодні принаймні однією дозою вакцини від COVID-19 щеплено вже 81% працівників шкіл. За останні 5 днів на 18% збільшилася кількість вакцинованих освітян першою дозою у Львівській області, на майже 14% – у Дніпропетровській», – зазначив Сергій Шкарлет.

Повний цикл щеплення отримали:

  • Луганська область – 67,9 % вчителів;
  • Черкаська – 64 %;
  • Полтавська – 62,8 %;
  • м. Київ – 62,6 %;
  • Сумська область – 59,7%.

Натомість відчутного прогресу в показниках вакцинації поки не демонструють Херсонська, Рівненська і Одеська області.

Дані статистики вкотре засвідчують, що успіхи вакцинальної кампанії серед педагогів безпосередньо залежать від ефективності роботи органів місцевої влади.

«Вакцина – є. І я звертаюся з проханням до керівників закладів освіти, департаментів (управлінь) освіти і науки облдержадміністрації, місцевих органів управління освітою не зволікати та вживати всіх можливих заходів для покращення ситуації з вакцинації освітян, – заявив Міністр освіти і науки України. – Шановні педагоги, беріть приклад зі своїх колег, які обирають мінімізацію ризиків і відповідально ставляться не лише до свого здоров’я, а й дбають про безпеку освітнього процесу».

За матеріалами: https://bit.ly/3lfEo3z