8 жовтня - День юриста!

Дата: 08.10.2021 08:47

Вітаю всіх служителів Закону з професійним святом – Днем юриста.

Це свято поєднує людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Шановні юристи, ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості.  Віддаючи шану служителям Феміди, бажаю вам творчої наснаги, міцної команди, нових успіхів і досягнень, витримки в складних ситуаціях і виважених рішень. Нехай оптимізмом і натхненням, плідною працею і хорошим настроєм повниться кожен ваш день, а ваш професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання суверенної демократичної та правової держави! Гідно несіть високе звання юриста. Щастя вам, міцного здоров’я, життєвих гараздів родинного добробуту на довгі роки!

З повагою,

селищний голова