ОСІННІ КАНІКУЛИ З 18 ЖОВТНЯ: РЕКОМЕНДАЦІЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ

Дата: 11.10.2021 17:10

Осінні канікули у школах рекомендовано запровадити у зв’язку із високим рівнем захворювання учнів та педагогічних працівників.

Нагадаємо, під час апаратної наради в облдержадміністрації, що відбулася сьогодні, директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА повідомила, що сьогодні в області хворіє 301 здобувач освіти, 161 клас через коронавірус перебуває на дистанційній формі.

Крім того, серед доручень обласної комісії ТЕБ та НС органам державної влади та рекомендацій органам місцевого самоврядування було збільшити проведення кількості тестувань проти COVID-19, в тому числі й швидкими тестами.

«Збільшення кількість тестування дозволить виявляти хворих на ранніх етапах та хворих із легким перебігом хвороби та убезпечить Сумщину від поширення інфекції», – наголосив Дмитро Живицький.