Привітання до Дня захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2021 14:25

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю вас з Днем захисників та захисниць України та Днем Українського козацтва, які символічно призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Заступниця та покровителька завжди боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. Тому сьогодні день тих, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави

Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою, професійних успіхів! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

З повагою, селищний голова                                                    Сергій КИРКАЧ