Фото без опису

На території області 43 мобільні групи здійснювали перевірки дотримання карантинних обмежень. До їх складу увійшли поліцейські, санітарні лікарі, працівники Держпродспоживслужби, муніципальної охорони, представники Укртрансбезпеки та органів місцевого самоврядування. Вони перевірили 841 об’єкт на території Сумщини.

Поряд із цим поліцейські нагадують про те, що відповідно до Протоколу Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня на території Сумської області з 00.00 23 жовтня встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

Відтак на території області забороняється:

- перебування на територіях загального користування без одягнутих засобів індивідуального захисту;

- прийом відвідувачів у закладах громадського харчування, торговельно-розважальних центрах, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування;

- прийом відвідувачів закладами культури, крім історико-культурних заповідників;

- проведення масових заходів, крім автоконцертів, автокінотеатрів, виробництва аудіовізуальних творів;

- діяльність закладів громадського харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби;

- діяльність ринків, крім продовольчих;

- відвідування закладів освіти, крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Вказані заборони не застосовуються, якщо 100% працівників та відвідувачів мають COVID-сертифікат про повний курс вакцинації проти COVID-19, або ж цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання.

За інформацією Відділу комунікації поліції Сумської області

За матеріалами: https://bit.ly/3pv6Px2

Фото без опису Фото без опису