Фото без опису

За інформацією Міністерства охорони здоров’я – в Україні новий рекорд ковід-щеплень, за минулу добу вакциновані сотні тисяч людей. Області-лідери, які перевиконали план щеплень за добу – Хмельницька Дніпропетровська та Сумська

У п’ятницю, 22 жовтня, в Україні 289 468 людей було вакциновано проти COVID-19. Це рекордний показник від початку кампанії щеплення, минулий рекорд в 270 тис. щеплень був зафіксований днем раніше. За інформацією МОЗ одну дозу минулої доби отримали 203 265 людей, повністю імунізовані (отримали друге щеплення) – 86 203 людини.

На Сумщині 22 жовтня зробили 10 198 щеплень, або 162% від запланованої кількості на добу. Усього за тиждень у Сумській області було зроблено 41867 щеплень.

«За вчора ми встановили власний рекорд – здійснили в області понад 10 тисяч щеплень за добу, – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький. – Наші медичні працівники працюють на повну силу, відкриваються нові центри та пункти вакцинації в громадах. І все це робиться для того, щоб знизити показник захворюваності в нашій області, щоб Сумщина могла вийти з «червоної зони».

За словами голови облдержадміністрації, влада, медики, контролюючі органи сьогодні роблять все можливе, щоб кількість хворих на коронавірусну інфекцію зменшувалася. Але й жителі області мають бути більш свідомими і відповідальними щодо власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

«Маски, соціальна дистанція, дезінфекція та вакцинація – це те, що справді рятує нас сьогодні. Не нехтуйте цим усім», – наголосив Дмитро Живицький.

Довідково.

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 8 760 924 людини, з них отримали одну дозу – 8 760 922 людини, повністю імунізовані та отримали дві дози – 6 915 377 людей (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 15 676 299 щеплень.

Перелік, контакти та графік роботи пунктів та центрів вакцинації розміщені на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

За матеріалами: https://bit.ly/3b1NKdh

Фото без опису