Уже традиційно з 1997 року 9 листопада вся Україна святкує День української писемності та мови!

Дата: 09.11.2021 09:44

Уже традиційно з 1997 року 9 листопада вся Україна святкує День української писемності та мови!

Вітаю з Днем української писемності та мови! Нехай вічно живе мелодійна і співуча мова, яку колись оспівав Шевченко, Леся Українка, Іван Франко та інші наші класики, нехай всі діти знають правила української граматики, нехай славляться вірші і твори українських поетів і письменників.

З повагою,                                                                    «Яке прекрасне рідне слово!

селищний голова                                                      Воно — не світ, а всі світи!»

Сергій КИРКАЧ                                                                                   Володимир Сосюра