ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ ВІДНОВЛЮЄ ДОРОГИ, ЯКІ ЗА КІЛЬКА ДЕСЯТИЛІТЬ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА ВИБОЇСТІ НАПРЯМКИ

Дата: 09.11.2021 15:36

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої поїздки в Шосткинський район проінспектував ділянки доріг, які були відновлені в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Зокрема, Дмитро Живицький оглянув ділянку автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191801 Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі, км 0+000 – км 0+290, км 5+675 – км 6+000, км 6+065 – км 7+275. На цій ділянці передбачено виконання ремонтних робіт на 1,82 кілометра  на суму 14,7 млн. гривень. Наразі роботи виконані на 95%.

«Дороги Ямпільщини довго лишалися поза увагою влади. За кілька десятиліть вони перетворилися на вибоїсті напрямки, – зазначив голова Сумської облдержадміністрації. – Останніми роками почали робити ремонти. Цьогоріч робимо чимало ділянок у самому Ямполі, а також дороги «Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі».

За матеріалами: https://bit.ly/3D1zxcC