Нове придбання для нашої громади!!!

Дата: 09.11.2021 16:16

Сьогодні, 9 листопада 2021 року, відбулася приємна для освітян і для усієї громади, подія. У місті Суми пройшла урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобусу за участю Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради Наталії ТИМОШЕНКО.

Нове придбання - це спеціалізований шкільний автобус моделі ЕТАЛОН А08116Ш-0000020. Зазначимо, що транспортний засіб закуплено на умовах співфінансування місцевого та державного бюджетів.

Висловлюємо слова вдячності за сприяння та допомогу директору Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВІЙ та за фінансову підтримку представників ПП «Ямпіль Інвест» Олександру АНДРУЩЕНКО та Андрію РУДИКУ.