ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ЛОВ РІЧКОВИХ РАКІВ

Дата: 01.12.2021 13:53

З метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природнього відтворення, збільшення їх запасів з 01 грудня 2021 року у Сумській області розпочинається заборона на лов річкових раків на період їх спарювання, виношування ікри та першої линьки у водних об’єктах Сумської області. Заборона триватиме до 30 червня 2022 року.

Для збереження водних біоресурсів у зимовий період Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області видано відповідний наказ, де зазначено, що державні інспектори відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» посилять охорону річкових раків під час їх природного відтворення та забезпечать контроль за випуском у живому вигляді річкових раків у разі їх потрапляння до уловів під час здійснення любительського, спортивного або промислового рибальства.

Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватися встановленої заборони на вилов водних біоресурсів. У разі виявлення порушень, особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з нормами чинного законодавства.

Про всі факти порушень, просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Рибоохоронного патруля: (096) 838-25-70, (0542) 77-90-13 та всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію»:  0 (800) 50-52-50 та інші природоохоронні органи.