До особливих дітей Свеської територіальної громади завітав Святий Миколай.

Дата: 17.12.2021 11:19

Зимові свята починаються з Дня святого Миколая, який, згідно з повір’ям, у ніч на 19 грудня кладе під подушку солодощі та подарунки слухняним дітям.

День Святого Миколая – улюблене свято не тільки дітей, а й дорослих. У цей день прийнято не тільки дарувати подарунки, а й вітати один одного теплими словами.
   Напередодні Новорічних свят з теплими словами вітань та солодкими подарунками від благодійного фонду Андрія Деркача і  політичної партії «Наш край» до особливих дітей Свеської територіальної громади завітав Святий Миколай.

Зі словами щирих привітань до  юних мешканців громади, їхніх рідних та близьких звернувся селищний голова Сергій Киркач і побажав всім здоров’я, добробуту і щасливих прийдешніх свят!